ZAVOLEJTE NÁM+420 603 278 159

Služby

Koupelnové studio Teplice

V našem koupelnovém studiu si můžete prohlédnout a "ošahat" sortiment v modelových instalacích, vybrat si zboží, nebo se jen inspirovat.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, poskytneme odbornou radu, zařídíme ukázku koupelny a pro lepší představu budoucí koupelny vypracujeme 3D vizualizaci.

Jsme také schopni zajistit dodávku koupelny na klíč.

Virtuální prohlídka studia

3D vizualizace


Velkoobchod

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej zařizovacích předmětů koupelen a WC, obklady a dlažby. Rozvážíme zboží do 20km zdarma. Poskytujeme odborné poradenství včetně architektonického návrhu. Zajistíme Vám zprostředokování stavební firmy.

V prodejním skladu se specializujeme na klientské změny pro stavební a developerské firmy. Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit veškeré služby spojené s výběrem zařizovacích předmětů koupelen. Samozřejmostí je vypracování vizualizace pro potřeby jak klienta, tak pro stavby. V případě požadavků zákazníka dodáváme obklady a dlažby včetně pokládky. Předností našeho velkoskladu je schopnost pružně reagovat na potřeby klienta a dodat tak skutečně kompletní vybavení koupelny od jakéhokoli výrobce a dovozce v České republice.

Rádi obsloužíme i maloobchodní zákazníky, poskytneme odbornou radu a jsme schopni zajistit dodávku koupelny na klíč.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím